Künye

YÖNETİM YERİ ADRESİ
AHS MEDYA GAZETECİLİK VE MATBAACILIK A.Ş
Vakıf Sokak No:46 Bağlarbaşı 34664 Üsküdar, İstanbul
Tel: 08503028668
Fax: 02163485149
Pbx: 02163485150

SORUMLU MÜDÜR
Sinan ARPACI
mail: [email protected]

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ
Dursun DANIŞ
mail: [email protected]

REKLAM REZERVASYON
[email protected]

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
[email protected]

HUKUK DANIŞMANI
Melis AKBULUT

ALTYAPI ve TEMA
WordPress

Bilgi ve Destek Hattı
08503028668

UYARI

“Habersari.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı AHS MEDYA Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.’ye aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”

GİZLİLİK İLKELERİ
© Copyrigth 2015 Habersari.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif Hakları Habersari.com’a aittir. Habersari.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Habersari.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
Habersari.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Habersari.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Habersari.com. However, sometimes the Habersari.com uses third parties to process your information. Habersari.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Habersari.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Habersari.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Habersari.com and its services. When you use Habersari.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Habersari.com cookies section of our full Privacy Policy.